Veni Sancte a kalocsai Nagyboldogasszony-főszékesegyházban
Szeptember 3-án nyitotta meg Bábel Balázs érsek a tanévet ünnepi Veni Sancte keretében a kalocsai székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 3-án nyitotta meg Bábel Balázs érsek a tanévet ünnepi Veni Sancte keretében a kalocsai székesegyházban.