Veni Sancte a sárvári Szent László Katolikus Általános Iskolában
Szeptember 2-án délelőtt 9 órakor Székely János megyéspüspök mutatta be a Veni Sancte szentmisét a sárvári Szent László Katolikus Általános Iskola közössége számára.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 2-án délelőtt 9 órakor Székely János megyéspüspök mutatta be a Veni Sancte szentmisét a sárvári Szent László Katolikus Általános Iskola közössége számára.