Veni Sancte a szombathelyi premontrei gimnáziumban
A szombathelyi Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium augusztus 30-án tartotta szentmisével egybekötött tanévnyitó ünnepségét – számol be a Szombathelyi Egyházmegye.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A szombathelyi Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium augusztus 30-án tartotta szentmisével egybekötött tanévnyitó ünnepségét – számol be a Szombathelyi Egyházmegye.