Veni Sancte és tanévnyitó a Veszprémi Érseki Főiskolán
Udvardy György veszprémi érsek szeptember 8-án ünnepélyes Veni Sancte szentmisét mutatott be a Veszprémi Érseki Főiskolán, majd megnyitotta a 2024/25-ös tanévet.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Udvardy György veszprémi érsek szeptember 8-án ünnepélyes Veni Sancte szentmisét mutatott be a Veszprémi Érseki Főiskolán, majd megnyitotta a 2024/25-ös tanévet.