Veres András püspök megáldotta a Győri Egyházmegyei Hivatalt
Vízkereszt ünnepe után Isten áldását kérte a Győri Egyházmegyei Hivatalban dolgozókra és az épületre január 9-én reggel Veres András győri megyéspüspök.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Vízkereszt ünnepe után Isten áldását kérte a Győri Egyházmegyei Hivatalban dolgozókra és az épületre január 9-én reggel Veres András győri megyéspüspök.