„Verjetek gyökeret a szeretetben!” – Nagyböjti lelkigyakorlat Komáromban
Húsvétra készülve – március 1. és 3. között – Gőgh Tibor lébényi plébános tartott háromnapos nagyböjti lelkigyakorlatot a komáromi híveknek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Húsvétra készülve – március 1. és 3. között – Gőgh Tibor lébényi plébános tartott háromnapos nagyböjti lelkigyakorlatot a komáromi híveknek.