Versenyautókat áldottak meg Máriapócson
A máriapócsi kegytemplom előtti téren augusztus 22-én, pénteken a Rabócsi Ringen kezdődő futamok előtt megáldották a ralikon induló versenyautókat – tájékoztat a Hajdúdorogi Egyházmegye honlapja.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A máriapócsi kegytemplom előtti téren augusztus 22-én, pénteken a Rabócsi Ringen kezdődő futamok előtt megáldották a ralikon induló versenyautókat – tájékoztat a Hajdúdorogi Egyházmegye honlapja.