Vezetői tanácskozást tartottak a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye központjában
A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye tíz köznevelési és három szociális intézményének vezetői tanácskoztak január 15-én a püspöki hivatalban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye tíz köznevelési és három szociális intézményének vezetői tanácskoztak január 15-én a püspöki hivatalban.