Virrasztást tartottak a világ békéjéért a budapesti Sziklatemplomban
Európa, a Közel-Kelet és a világ békéjéért imádkoztak együtt katolikusok és kopt ortodoxok január 22-én este a Gellért-hegyi Magyarok Nagyasszonya-sziklatemplomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Európa, a Közel-Kelet és a világ békéjéért imádkoztak együtt katolikusok és kopt ortodoxok január 22-én este a Gellért-hegyi Magyarok Nagyasszonya-sziklatemplomban.