Víz, amely éltet – Vízszentelés Nyíregyházán
Január 5-én délután Nagy Szent Bazil Liturgiával egybekötött alkonyati istentisztelet során végzett vízszentelést Szocska Ábel apostoli kormányzó a nyíregyházi Szent Miklós székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Január 5-én délután Nagy Szent Bazil Liturgiával egybekötött alkonyati istentisztelet során végzett vízszentelést Szocska Ábel apostoli kormányzó a nyíregyházi Szent Miklós székesegyházban.