Vlaj Márk mutatott be újmisét a győri Szent Imre-templomban
Július 10-én mutatta be ünnepélyes újmiséjét a győri Szent Imre-templomban Vlaj Márk, akit Pápai Lajos püspök, apostoli kormányzó június 17-én szentelt áldozópappá.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 10-én mutatta be ünnepélyes újmiséjét a győri Szent Imre-templomban Vlaj Márk, akit Pápai Lajos püspök, apostoli kormányzó június 17-én szentelt áldozópappá.