„Vonj sugaradba Istenem!” – Veres András megáldotta a felújított gyalókai templomot
Veres András győri megyéspüspök Augusztus 22-én, szombaton áldotta meg a kívül-belül megújult gyalókai Keresztelő Szent János-templomot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Veres András győri megyéspüspök Augusztus 22-én, szombaton áldotta meg a kívül-belül megújult gyalókai Keresztelő Szent János-templomot.