Véget ért az Apor Vilmos-imaév a Győri Egyházmegyében – KÉPRIPORT
Pápai Lajos győri megyéspüspök november 21-én, szombaton szentmise keretében ünnepélyesen lezárta a január 1-jén kezdődött egyházmegyei Apor Vilmos-imaévet.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Pápai Lajos győri megyéspüspök november 21-én, szombaton szentmise keretében ünnepélyesen lezárta a január 1-jén kezdődött egyházmegyei Apor Vilmos-imaévet.