A házasságot ünnepelték Veszprémben
A Veszprémi Főegyházmegye Családpasztorációs Irodája immár hatodik alkalommal szervezte meg február 19-én a házasság ünnepe programot a házasság hete rendezvénysorozat részeként.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Veszprémi Főegyházmegye Családpasztorációs Irodája immár hatodik alkalommal szervezte meg február 19-én a házasság ünnepe programot a házasság hete rendezvénysorozat részeként.