Lehet, hogy egy kép erről: 5 ember és , szöveg, amely így szól: „YouTube Originals A MESSAGE FOR OUR EARTH THE LETTER”Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt november 27-én hétfőn 19 órakor a templom hittantermében tartandó filmvetítésre és az utána következő beszélgetésre. Figyelem: bejárat az oldalajtó felől!

“A LEVÉL – Üzenet Földünkért”
Ferenc pápa üzenete közösségeinknek

A Szentatya közreműködésével készült, “A levél – Üzenet Földünkért” című, gyönyörűen fényképezett film Ferenc pápa teremtésvédelemmel kapcsolatos legfontosabb gondolatairól szól. A film ugyanazt üzeni, mint a Laudato si’ körlevél: felelősek vagyunk közös otthonunk jövőjéért!
A vetítés után beszélgetésre is várunk szeretettel Mindenkit, akit érdekel a teremtésvédelmi mozgalom, a Laudato si’ animátorképzés, vagy megszólítja a film.
A film angol nyelvű, magyar feliratozással.
További információ: 20-9614136

Gyertek el, nézzük meg együtt!