Mi az Alpha?

Az Alpha egy interaktív programsorozat, mely egy szabad légkörben segít felkelteni a keresztény hit alapjait.

Kinek szól?

Az Alpha mindenkinek szól, aki kíváncsi. Az előadások beszélgetésekre ösztönzik az embert, és arra, hogy egy barátságos, nyitott és laza környezetben fedezze fel a keresztény hit alapjait. Nincs rossz kérdés. Csak tőled függ, mennyire szeretnél bevonódni, aktívan részt venni a beszélgetésben.

Hogyan működik?

Az Alpha 13 alkalomból áll, valamint egy szombatból a sorozat közepén. Minden alkalom magába foglal egy közös étkezést, egy rövid előadást, majd beszélgetést, ahol megoszthatod gondolataidat a többiekkel. Bármikor dönthetsz úgy, hogy az Alpha nem neked való. Nincs nyomás, nincs utánkövetés.

Mennyibe kerül?

Az Alphának nincs részvételi díja.

Hol?

Szent István templom hittan terme: Százhalombatta, Szent István tér 1.

Mikor?

Péntekenként 18-20 óráig. Első alkalom: 2023. október 6. 18:00

Hogyan lehet jelentkezni?

Jelentkezési lap kitöltésével és leadásával a hitoktatóknál, plébánosnál vagy irodában vagy a honlapon lévő Űrlap kitöltésével.