December 24. hétfő: Köznap

16:00: Betlehemes játék                                      Szent István Templom

22:00:                                                            Szent László Pl. Templom

24:00:                                                                 Szent István Templom

December 25. kedd: Urunk Születése

09:00: Élő Leventéért és családtagjaiért              Szent István Templom

11:00:                                                            Szent László Pl. Templom

18:00:                                                                   Szent István Templom

December 26. szerda: Szent István első vértanú

09:00: +Édesapáért és a család +István tagjaiért

December 27. csütörtök: Szent János Apostol és Evangélista

18:00: Mikulecz és Brondics család elhunytjaiért

December 28. péntek: Aprószentek

08:00:                                                            Szent László Pl. Templom

09:00:                                                        Nagyboldogasszony Kápolna

December 29. szombat: Karácsony nyolcada alatti 5. nap

18:00:                                                        Nagyboldogasszony Kápolna

December 30. vasárnap: A Szent Család: Jézus, Mária és József

09:00:                                                                  Szent István Templom

18:00:                                                                  Szent István Templom

Szent István Templom Irodájának hivatalos órái:

hétfő, szerda, péntek 17–19 óráig illetve szentmisék előtt, után.

Az Imaapostolság szándékai december hónapra:

Általános szándék: (Elvándorlók) Hogy az elvándorlókat az egész világon nagylelkűen és hiteles szeretettel fogadják, különösen a keresztény közösségek.

Missziós szándék: (Krisztus világosság az egész emberiség számára) Hogy Krisztus az emberiségnek úgy nyilvánuljon meg, mint a világosság, amely Betlehemből árad, és az Egyház arcán tükröződik.

December 24-én, hétfőn 16 órakor a cserkészek betlehemes játékot adnak elő a Szent István Templomban. Az előadás végén betlehemi lángot vihetnek haza a kedves hívek, melyhez kérjük mécsest hozzanak magukkal.

A Szentlélek imaközösség következő összejövetelét 2013. január 8-án kedden 18:30-tól tartja.

Kérjük a Kedves Híveket, hogy rendezzék az egyházadó befizetésüket  az irodában, vagy gitáros misék előtt és után Németh Andrásnál a templom belső bejáratánál. Amennyiben  postai csekken fizetik be számlánkra, kérjük a közlemény rovatban  jegyezzék meg: egyházadó! Egyházadó összege a kereset 1%-a.

Megjelent a KÉSZ helyi szervezetének 10 évét bemutató könyve. Ára 1500 Ft.

A Misszió Tours Utazási Iroda szervezésében zarándokvonatok indulnak Lengyelországba. Boldogasszony Zarándokvonat 2013. május 16 – 19, Fekete Madonna Zarándokvonat 2013. június 24 – 27. Részletek a  HYPERLINK “https://www.missziotours.hu” www.missziotours.hu vagy a www.zarandokvonat.hu oldalakon.