• 2023. szeptember 16 – 17-én tartja Egyházmegyénk a Bodajki Mária-napi búcsút. Mely egyben megemlékezés Mindszenty József bíboros, hercegprímás 75 évvel ezelőtti bodajki zarándoklatáról. Bővebb információt a hirdetőtáblára kitett plakáton vagy a www.bodajkikegyhely.hu honlapon találnak a Kedves Hívek.
 • A NOÉ BÁRKÁJA ZENEKAR szeretettel hívja a kedves érdeklődőket a 2023.09.16-án szombaton 18 órai kezdettel (az Ars Sacra fesztivál – Nyitott Templomok rendezvénysorozat keretében) egy DICSŐÍTŐ koncertre, mely alkalommal a zenekar elsősorban az elmúlt 12 éves zenei szolgálata során keletkezett saját szerzeményű dalait adja elő. A koncert után 19:30-tól szentmise lesz.
 • Szeptember 23-án ifjúsági zarándoklat kerül megrendezésre. A gyalogos zarándoklat 9 órakor indul a Fehérvárcsurgói Kaszap István Katolikus Ifjúsági Szabadidőközponttól és a Bodajki Kegyhelyen ér véget a 16 órakor kezdődő püspöki szentmisével.
 • Makkosmáriai zarándoklat és búcsú szeptember 24-én lesz, az ünnepi szentmise 11:30-kor kezdődik.
 • Szeretettel hirdetjük, hogy a Keresztény Értelmiségi Szövetség helyi csoportjának szervezésében, szeptember 30-án családi nap lesz a téglagyári keresztnél. Eső esetén a Zenálkó Etel Óvárosi Közösségi Házban találkozunk.
  Amit kínálunk:

  • 10 órától interaktív program, vetélkedő
  • bográcsos ebéd
  • ebéd utáni beszélgetés

A hegy és a kereszt mindenkit fogad, de a bográcsos ebéd az előzetesen jelzett létszámra készül majd. Emiatt kérünk szépen mindenkit, jelezze részvételi szándékát e-mailben vagy telefonon. Kedves Gábor: gkedves[kukac]gmail.com tel: +36207704765

(Süteményt, innivalót lehet hozni.)