Százhalombatta…itt élünk…ez a városunk

Sok mindent tudunk róla, de valamiket még mi sem. Kinek a kezében van valójában a városunk sorsa? És valóban olyan szürkék és boldogtalanok a hétköznapjaink, ahogyan megéljük őket?

Sokszor azt gondoljuk, hogy mi tudjuk mi a helyes, és nekünk ezt senki ne akarja megmondani… pedig néha csak meg kéne hallgatnunk a másikat, és nyitnunk az emberek, a világ felé, mert mi egyedül nem mindig vagyunk elegek, de ha összefogunk, akkor sokkal több mindent érhetünk el…közösen…EGYÜTT

Bemutató: 2021.  szeptember 18. szombat 18:00, Barátság Kulturális Központ színházterem

Rendezte: Kedves Patrik Gábor

Írta: Brückner – Bukovinszki – Kedves – Sefcsik

Főszerepben: Bukovinszki Petra, Kedves Zsófia, Brückner Hanga, Sziva Szilvia, Szanyi-Nagy Csaba 

 

Figyelem! A régi jegyeket mindenkinél kicseréljük az új időpontra szólóra, hogy ezzel elkerüljük az esetleges kavarodásokat. A jegyek kicserélésével, illetve további jegyek vásárlásával Kedves Patrikot keressék az alábbi elérhetőségeken.

 

Telefonszám: 06 70 674 1831

Email cím: igazgato.kistudio[kukac]gmail.com

 

Köszönettel:

Kedves Patrik