Elfeledett énekek elevenedtek meg Ózdon
Elfeledett Mária-énekeket elevenítettek fel az ózdi görögkatolikus hívek. Első alkalommal szervezték meg az összejövetelt, az Istenszülő születésének ünnepéhez közeledve szeptember elején.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Elfeledett Mária-énekeket elevenítettek fel az ózdi görögkatolikus hívek. Első alkalommal szervezték meg az összejövetelt, az Istenszülő születésének ünnepéhez közeledve szeptember elején.