Ellopták XVI. Benedek pápa egyik mellkeresztjét
Ellopták a néhai XVI. Benedek pápa különleges eseményeken viselt mellkeresztjét egy bajorországi templomból – jelentette június 20-án, kedden a Bayerischer Rundfunk.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ellopták a néhai XVI. Benedek pápa különleges eseményeken viselt mellkeresztjét egy bajorországi templomból – jelentette június 20-án, kedden a Bayerischer Rundfunk.