Gyulafehérváron ünnepeltek az egyházmegye jubiláns papjai
Hálaadó szentmisére gyűltek össze a gyulafehérvári főegyházmegye jubiláns papjai Kovács Gergely érsek meghívására június 22-én a gyulafehérvári székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Hálaadó szentmisére gyűltek össze a gyulafehérvári főegyházmegye jubiláns papjai Kovács Gergely érsek meghívására június 22-én a gyulafehérvári székesegyházban.