Érseki szentmisével ünnepelték a vágáshutai templom felszentelésének 50. évfordulóját
Ötvenéves a vágáshutai templom. A kis zempléni faluban ez alkalomból ünnepi szentmisét mutatott be Ternyák Csaba egri érsek július 1-jén.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ötvenéves a vágáshutai templom. A kis zempléni faluban ez alkalomból ünnepi szentmisét mutatott be Ternyák Csaba egri érsek július 1-jén.