Megáldották a kisvárdai Szent Orsolya Rendházat
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök áldotta meg június 22-én a kisvárdai Szent Orsolya Rendházat.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök áldotta meg június 22-én a kisvárdai Szent Orsolya Rendházat.