Fát ültettek a tanév első napján a répcelaki elsősök
Faültetéssel emlékeztek meg a teremtésvédelmi imanapról a répcelaki iskolások. A facsemetét a tanévnyitó ünnepséget követően ültették el az iskola kertjében.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Faültetéssel emlékeztek meg a teremtésvédelmi imanapról a répcelaki iskolások. A facsemetét a tanévnyitó ünnepséget követően ültették el az iskola kertjében.