Ünnepi tanévnyitó szentmisét tartottak a győri bencés gimnáziumban
A Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium Veni Sancte szentmisével indította a 391. tanévet a győri Loyolai Szent Ignác-templomban szeptember 3-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium Veni Sancte szentmisével indította a 391. tanévet a győri Loyolai Szent Ignác-templomban szeptember 3-án.