Hirdetések:

  • A KÉSZ Százhalombattai szervezete szeretettel várja az érdeklődőket 2023 december 9-én a Zenálkó Etel Óvárosi Közösségi Házba 18:00 órakor kezdődő programjára, melynek programját külön hirdetésben olvashatják.
  • Kedves Testvérek! Jövő év júniusában elsőáldozást tartunk Plébániánkon, melyre a 3. osztályos, vagy annál idősebb gyermekeket, fiatalokat, felnőtteket várunk. Jelentkezni az irodában vagy a hitoktatóknál lehet.
  • Székesfehérváron a Püspöki Palota kertjében 2023 december 2-án megnyílt a hagyományos „Adventi Udvar”. Szombaton és vasárnap 10 – 19 óra között, hétköznapokon csak advent utolsó hetén, 2023 december 18 – 22 között, 15 – 19 óra között várják a látogatókat.

 

Adventi Miserend:

Hétfő:

6 óra, Szent István Templom,

18 óra, Szent László Templom

Kedd:

6 óra, Szent István Templom,

18 óra, Szent László Templom

Szerda:

6 óra, Igeliturgia Szent István Templom

Csütörtök:

6 óra Szent István Templom

Péntek:

6 óra Szent István Templom

Szombat:

16 óra, Nagyboldogasszony Kápolna

Vasárnap:

10 óra Szent István Templom,

18 óra Szent László Templom