Hirdetések:

  • 2023 november 27-én hétfőn este 19 órától a Szent István templom hittantermében levetítjük “A Levél” című feliratos dokumentumfilmet, mely Ferenc pápa Laudato Si kezdetű enciklikája alapján készült. A teremtésvédelemmel foglalkozó film különleges és elgondolkodtató élményt ad minden résztvevőnek. Szeretettel várunk mindenkit! Alább megtekinthető a filmajánlója!
  • 2023 december 2-án 17 órától a százhalombattai Liszt Ferenc Vegyeskar adventi koncertet tart a Szent István templomban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.
  • 2023 december 9-énKÉSZ Százhalombattai szervezete szeretettel várja az érdeklődőket  a Zenálkó Etel Óvárosi Közösségi Házba 18:00 órakor kezdődő programjára, melyben SIMON ANDRÁS GRAFIKUSMŰVÉSZ lélekemelő kalauzolásával készíthetjük fel a szívünket a Karácsonyi csodára. A helyszínen kaphatók lesznek Simon András könyvei és grafikái. A program tervezetten 60 perc, ezt követően szerény szeretetvendégségre invitálják a programon résztvevőket.
  • Jövő év júniusában elsőáldozást tartunk Plébániánkon, melyre a 3. osztályos, vagy annál idősebb gyermekeket, fiatalokat, felnőtteket várunk. Jelentkezni az irodában vagy a hitoktatóknál lehet