Hirdetések:

  • Kedves Testvérek, a múlt vasárnapi Karitász gyűjtés bevétele a három szentmisén 206 715 Ft volt. Ebből 124 030 forintot továbbítottunk az Egyházmegye felé, 82 685 forint maradt a helyi karitász szervezetnél.
  • 2023 november 27-én 19 órától a Levél című dokumentumfilm vetítése a Szent István templom közösségi termében. Mindenkit nagy szeretettel várunk! Részletek külön hirdetésben!
  • 2023 december 1-én elsőpénteken 17 órától Rózsafüzér imádságot, 18 órától szentmisét tartunk. Az egyházmegyei központi gyűjtésen túl a helyi Karitász szervezetet javára elsőpéntekenként várjuk az adományokat.
  • 2023 december 2-án ádventi lelkinapot tartunk gyerekeknek, fiataloknak és felnőtteknek egyaránt. Részletek külön hirdetésben!
  • 2023 december 2-án 17 órától a százhalombattai Liszt Ferenc Vegyeskar adventi koncertet tart a Szent István templomban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.
  • A KÉSZ Százhalombattai szervezete szeretettel várja az érdeklődőket 2023 december 9-én a Zenálkó Etel Óvárosi Közösségi Házba 18:00 órakor kezdődő programjára, melynek programját külön hirdetésben olvashatják.
  • Kedves Testvérek! Jövő év júniusában elsőáldozást tartunk Plébániánkon, melyre a 3. osztályos, vagy annál idősebb gyermekeket, fiatalokat, felnőtteket várjuk. Jelentkezni az irodában vagy a hitoktatóknál lehet.

 

Adventi Miserend:

Hétfő:

6 óra, Szent István Templom,

18 óra, Szent László Templom

Kedd:

6 óra, Szent István Templom,

18 óra, Szent László Templom

Szerda:

6 óra, Igeliturgia Szent István Templom

Csütörtök:

6 óra Szent István Templom

Péntek:

6 óra Szent István Templom

Szombat:

16 óra, Nagyboldogasszony Kápolna

Vasárnap:

10 óra Szent István Templom,

18 óra Szent László Templom