Hirdetések:

  • Kérjük azon jegyeseket, akik ebben az évben szeretnének házasságot kötni, jelentkezzenek az irodában.
  • 2024 február 2-án, pénteken 18 órától a Szent István Templomban igeliturgiát tartunk, melynek keretében Szeretetláng átadás történik. „A Szeretetláng átadás az elköteleződés jele, hogy az Eucharisztia, a bűnbánat az ima és az áldozatvállalás által életünket Jézusba helyezzük, aki maga az Élő Szeretetláng. Általa védelmet nyerünk a gonosz kísértései, támadásai ellen, vagyis a sátán tehetetlenné válik, mintegy megvakul a Szeretetláng erejétől.”
  • 2024 február 3-án szombaton elővételezett szentmise 16 órától a Nagyboldogasszony Kápolnában. A szentmise végén balázsáldásban részesülnek a Kedves Testvérek.
  • 2024 február 4-én vasárnap a Szent István templomban a 10 órai, és a Szent László templomban a 18 órai szentmisén is a szertartás elején gyertyaszentelés lesz, melyre kérjük a Kedves Testvéreket, akinek módja van, gyertyát hozzon. A szentmise végén balázsáldásban részesülnek a jelenlévők.