Hirdetések:

  • A mai szentmise után a Cserkészek süteményvásárt tartanak.
  • Előzetesen szeretnénk hirdetni a Kedves Testvéreknek, hogy június 2-ra, Úrnapjára a sátrak díszítéséhez virágokat szívesen fogadunk, és az ágak vágásához, szállításához segítséget szeretnénk kérni.
  • A Kápolna javára történő gyűjtéssel kapcsolatos szórólapokat a hátsó asztalokon találják.
  • A Keresztény Értelmiségiek Szövetsége, az Eötvös Iskola és a Református gyülekezet közös Bringatúrát szervez a Velencei-tó körül, amely kb 35 km. Ideje: 2024 május 25, szombat 1/2 9-14 óra. Az indulás helye, (a leutazás egyénileg történik): Gárdony, Keszeg utca, Tekerbringa kerékpárkölcsönző, ahová a visszaérkezés kb 13:30-ra várható, majd ebéd. Jelentkezni május 13-ig Kedves Gábornál lehet tel: 06-20-7704765. A költségeket a jelentkezők létszámának függvényében tudják kiszámolni.
  • A KÉSZ helyi szervezete Hősök napi megemlékezést tart 2024. május 26-án vasárnap az esti szentmise után a Szent László templom előtti téren.

 

Egyházmegyei hirdetések:

  • Egyházmegyei zarándoklat 2024 május 20-án, pünkösdhétfőn Bodajkon, a Mindenkor Segítő Szűz Mária Kegyhelyére.
  • Máriaremetei zarándoklat 2024 május 26-án. Az ünnepi szentmise 11 órakor kezdődik.
  • 2024 május 26-án, Hősök vasárnapján 15 órától szentmise lesz a Doni kápolnánál.