Tisztelt Szülők! 

Az alábbiakban összefoglaltunk a terényi hittantábor programját, tudnivalóit!

Kérjük, nézzék át figyelmesen, és ha bármi kérdésük van, forduljanak hozzánk bizalommal! 

A biztonság kedvéért a gyerekektől össze fogjuk szedni a telefonokat, amiket minden délután megadott időben fognak visszakapni. Azokat a gyerekeket, akik nem hoznak magukkal telefont, az alábbi elérhetőségek valamelyikén érhetik utol: 06-70/625-9430, 06-70/949-6364
Az egyéb digitális felszerelésekért nem vállalunk felelősséget. Kérjük, hogy lehetőleg hagyjanak otthon minden ilyen eszközt. Fényképeket fogunk készíteni a gyermekekről, amiket itt, a honlapon mindenki számára közzé fogunk tenni.

Kérjük, hogy a telefonálásra meghagyott idősávokat használják csak, különben a programokat zavarhatják meg.

Telefonálásra hagyott idősávok: 

Csütörtök: 11:30-11:45
Csütörtök: 16:30-17:00
Péntek:18:00-18:30
Szombat:15:30-15:50
Vasárnap: 17:00-

Csütörtökön 8:15-től gyülekezünk a Szent István templom hittantermében. Azok akik, még nem fizették be a tábor költségét, itt megtehetik.

9: 00 Indulunk a gyógyszertér parkolójából. Kérjük, hogy időben érkezzen oda mindenki.

11óra körül érkezünk meg a szálláshelyünkre, ahol a nap nagy részét fogjuk tölteni ismerkedéssel, sporttal, játékokkal, fejtörőkkel. A vacsoránkat a cserkészekkel közösen fogjuk elfogyasztani, majd esti mesével zárjuk a napunkat.

Pénteken, a reggelit követően megismerkedünk Szent Erzsébettel, aki aznap végigkíséri napunkat, majd ezt követően megkezdődik a nyomozás. Érdekes feladatokon és fejtörőkön át vezet az út a megoldásig, ahova a gyerekeknek közös munkával kell eljutni. A nap további része számháborúval, közös játékokkal, helyi tájházak megtekintésével folytatódik, majd tábortűzzel, és esti mesével zárul. Az este folyamán lehetőségük van a gyermekeknek kipróbálni magukat a bátorságpróba keretén belül.

Szombaton, a reggelit követően, Néri Szent Fülöppel ismerkedünk meg, aki aznap kíséri végig napunkat. A nap további részében, sport, játékok, vetélkedők, színdarabok betanulása és előadása lesz a programunk, amit este tábortűz, éneklés, és esti mese zárnak le.

Vasárnap, közös lelki napunk lesz a cserkészekkel: előadással, kiscsoportos beszélgetésekkel, játékokkal.Ezt követően,majd részt veszünk a szentmisén. Délután kirándulni megyünk a közeli erdőbe, majd az eredmények kihirdetése után 17 órakor elindulunk haza.
Előre láthatóan 19 órakor érkezünk meg az indulási helyünkre. 

Tábori étrend:

Csütörtök:

ebéd:  hozott szendvicsek
uzsonna: gyümölcsös piskóta
vacsora: nyárson sült virsli

Péntek: 

reggeli: kalács tejjel, lekvárral
tízórai: gyümölcs
ebéd: lencseleves, pirított csirke, müzli
uzsonna: fagyi
vacsora: zsíros kenyér

Szombat: 

reggeli: szendvicsek
tízórai: joghurt
ebéd: túrós, lekváros tészta
uzsonna: gyümölcs
vacsora:indián kenyér

Vasárnap:

reggeli:májkrémes kenyér
tízórai:gyümölcs
ebéd: rántott sertésborda, franciasaláta, jégkrém
uzsonna: croissant

 

Amit a gyermeknek hoznia kell: 

-Névvel ellátott műanyag pohár, tányér
-kulacs
-kullancs és szúnyogriasztó
-kényelmes ruházat a játékokhoz, kirándulásokhoz
-sapka
-tisztálkodási szerek (wc papír, tusfürdő, fogkrém, fogkefe, törölköző)
-állandó gyógyszerek + utasítás 
-napolaj
-csütörtöki ebéd
-Taj kártya vagy fénymásolat
-Diák igazolvány vagy a fénymásolat
Ha bármilyen kérdés felmerül, keressenek bizalommal:
Strauszné Kollár Andrea: 06-70/ 625-9430, k.andrea.me@gmail.com
Strausz Kálmán: 06-70/ 9496364, taoce.me@gmail.com