Köszönjük a testvérek aktív részvételét az elmúlt napok testi-lelki eseményeiben!

2023 március 24-én, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepének előestéjén 1000 Üdvözlégyet imádkoztunk el közösen a Szent István templomban Magyarországért és a békéért. Azt gondolom, nem a mennyiség számít, hanem sokkal inkább az imádságos lelkület és az az idő, amit erre a szándékra oly sokan odaszántunk! Volt, aki csak egy rövid időre tudott csatlakozni, és jónéhányan egészen végig imádkozták a délutánt, estét. Szinte az egész idő alatt jelen volt 10-20 imádkozó. S tudjuk, “ahol ketten vagy hárman összegyűlnek a nevemben, ott vagyok közöttük” (Mt 18, 20). Köszönet érte!

2023 április 1-én, Virágvasárnap előtti napon immár XII. alkalommal szerveztük meg a Zarándoklatot Százhalombattáért! Kicsiny, lelkes csapat járta végig a várost imákkal, énekekkel és beszélgetős jó hangulattal a Szent István templomtól indulva az óvárosi Szent László templomig, ahol Tamási József atya celebrálta a záró szentmisét. Hála és tisztelet mindazoknak, akik erőt és időt szántak erre a szép szolgálatra! Isten áldja meg őket felajánlásukért!