Kapcsolódj! – Katolikus ifjúsági találkozót tartottak Győrben
„Kapcsolódj!” mottóval november 10-én rendezték meg az idei – immár tizenkettedik – győri katolikus ifjúsági találkozót. A rendezvénynek a győri Szent Imre-plébánia adott otthont.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
„Kapcsolódj!” mottóval november 10-én rendezték meg az idei – immár tizenkettedik – győri katolikus ifjúsági találkozót. A rendezvénynek a győri Szent Imre-plébánia adott otthont.