Megáldották a felújított vértesacsai templomot
Ünnepi szentmise keretében áldotta meg november 11-én Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök a Szent Kereszt-plébániatemplomot a Fejér megyei Vértesacsán.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ünnepi szentmise keretében áldotta meg november 11-én Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök a Szent Kereszt-plébániatemplomot a Fejér megyei Vértesacsán.