Az Összefogás a Magyar Családokért Országos Egyesület és a Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség szervezésében – Illéssy Mátyás plébános atya védnökségével – került sor László Attila koncertjére a Szent István templomban, Advent harmadik vasárnapján. A 2011-es Csillag születik c. tehetségkutató verseny győztese immár 20 éves fiatalemberként mutatta be kivételes énekhangját és zongoratudását, mellyel a szép számmal összegyűlt hallgatóságot teljesen elvarázsolta. Attila saját bevallása szerint is isteni adományként tekint tehetségére és egyetlen célja, hogy ezzel a talentummal minél több szívhez eljusson, boldogságot és szeretetet vigyen az emberekhez. Ezen az estén ez biztosan sikerült: a közönség a koncert végén felállva, vastapssal köszönte meg a felemelő pillanatokat. Ezután az ifjú előadó a rajongókkal beszélgetett és dedikálta új lemezét, mely a nagy érdeklődés miatt percek alatt elfogyott. Végezetül egy jó hír azoknak, akik lemaradtak az alkalomról, hogy a teljes koncert hamarosan elérhető lesz a világhálón is.