Letették a pusztaszeri templom alapkövét
Különleges zarándokút végére értek június 24-én a Pálosszentkútról hazatérő pusztaszeriek: a helyi zarándoklatok emlékére állított kopjafánál ünnepélyesen letették a Szentháromság-templom alapkövét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Különleges zarándokút végére értek június 24-én a Pálosszentkútról hazatérő pusztaszeriek: a helyi zarándoklatok emlékére állított kopjafánál ünnepélyesen letették a Szentháromság-templom alapkövét.