Július 24. hétfő: Árpád-házi Szent Kinga szűz

19:00: Szent István Templom

Július 25. kedd: Szent Jakab apostol

08:00: Szent László Plébániatemplom

19:00: Szent István Templom

Július 26. szerda: Szent Joakim és Anna, a Boldogságos Szűz Mária szülei

17:30: Prohászka Imaszövetség, a Rózsafűzértársulat

és a Mária Légió tagjainak összejövetele Közösségi Terem

19:00: Szent István Templom

Július 27. csütörtök: Szent Charbell Makhlouf áldozópap

19:00: Szent István Templom

Július 28. péntek: Köznap

08:00: Szent László Plébániatemplom

19:00: Szent István Templom

Július 29. szombat: Szent Márta

Elmarad a Görög katolikus liturgia Szent István Templom

19:00: +Demeter Konrád és +Demeter Lászlóért

Nagyboldogasszony Kápolna

Július 30. vasárnap: Évközi 17. vasárnap

09:00: +Antal Lászlóért Szent István Templom

10:00: Szentmiklóssy-Nyírő Lehel és Dobány Lara kersztelője

Szent István Templom

11:00: Stróbel Károlyért és Stróbel Károlynéért

Szent László Plébániatemplom

19:00: +Józsefért, +Istvánért és +Viktor sógorért

Szent István Templom

Az Imaapostolság szándéka július hónapra:

Evangelizációs: Azokért a testvéreinkért, akik eltávolodtak a hittől, hogy a mi imádságunk és evangéliumi tanúságtételünk által is felfedezhessék az irgalmas Úr közelségét, és a keresztény élet szépségét.

 

HIRDETÉSEK, PROGRAMOK

1. Plébániánk Szent László év tiszteletére szervezett következő programja 2017. július 28-án pénteken 18 órakor kerül megrendezésre: Borkóstoló szerémségi borokból. Helyszín: Óvárosi Közösségi Ház. Belépőjegy: 1500 Ft. Előzetes jelentkezés: Németh Istvánnál tel: 06-20-5132305

2. Imaóra, zenés áhítat következő időpontja: augusztus 1. kedd, 20:30.

3. Plébániánk nagyon jó minőségű mosó gélt, öblítőt és mosogatószert kapott, melynek adományával a Plébániát támogatja. A Szent István Templomban, az irodában, a Szent László Templomban a sekrestyében érdeklődhetnek.

Kérjük, edényt hozzanak magukkal!

KARITÁSZ HIRDETÉS:A Százhalombattai Karitász és a Családokért Egyesület gyűjtést szervez a Máramarosszigeti Szent Júdás Tádéról Elnevezett Egyesület javára. Várunk tartós élelmiszert, bútort, konyhai eszközt, ruhát, elektronikai cikkeket, gyermekjátékokat.

Köszönettel: Illéssy Mátyás, plébános, elnök,Kuti Zsolt 70/933-8198, kutizsolt72@gmail.com