November 23. hétfő: Szent I. Kelemen pápa és vértanú, szent Kolumbán apát

18:00: Püspök atya szándékára                                Szent István Templom

November 24. kedd: Dung-Lac szent András áldozópap és társai, vértanúk
08:00:                                                          Szent László Plébániatemplom

18:00: Sikeres vizsgákért                                         Szent István Templom

November 25. szerda: Alexandriai szent Katalin Szűz és vértanú

18:00: Püspök atya szándékára                                Szent István Templom

November 26. csütörtök: Köznap

18:00: +WUTKOWÁTZ Károly Lajos c. apát és kanonok lelki üdvéért

November 27. péntek: Köznap

08:00:                                                         Szent László Plébániatemplom

18:00:     Élő Maricáért, Istvánért, kisfiukért Olivérért és Erzsébetekért megtérésükért                                                           Szent István Templom

November 28. szombat: Köznap, Szűz Mária szombati emléknapja

16:30: görögkatolikus liturgia                 Nagyboldogasszony Kápolna

18:00:                                                         Nagyboldogasszony Kápolna

November 29. vasárnap: Advent I. vasárnapja

09:00: +Barátokért Perun Juliannáért és Ropoli Lajosért

11:00: Püspök atya szándékára                  Szent László Plébániatemplom

18:00: Árpási Mária lelki üdvéért                      Szent István Templom

Kedves Testvérek!

Akik 2020 évi egyházadójukat szeretnék rendezni, a szentmisék előtt és után vagy irodaidőben befizethetik a Szent István Templom irodájában. A Szent László Templomban és a Nagyboldogasszony Kápolnában a sekrestyében.  Átutalással (Raiffeisen bank vezetett számlánkra, számlatulajdonos: Százhalombatta Római Katolikus Plébánia, számlaszám:12023008-00157325-00100004) rendezhetik.

Százhalombatta Római Katolikus Plébánia Értesítője

2020. november 22. Krisztus a Mindenség Királya

Illéssy Mátyás plébános hivatali mobil telefonszáma: 06-30-991-9-991

Plébánia (lakás) telefonszáma: 06-23-788-170

E-mail: illessy.matyas.atya[kukac]gmail.com, Web: battaplebania.hu

Irodai nyitva tartás a Szent István templomban:

Hétfő, szerda, péntek: 17 – 19 óráig, Iroda telefonszáma: 06-23-951-323

1. A szkóla próbái és zenei szolgálatai a járványhelyzetre és a kijárási korlátozásra való tekintettel szünetelnek! További információkkal keressék Subicz-Marsi Edit karvezetőt a +36-20-3602477-es telefonszámon.
  2. 2. A NOÉ BÁRKÁJA ZENEKAR új dobosát keresi. Kéthetente vasárnap reggeli szentmisei szolgálatra keressük zenésztársainkat, most elsősorban a dobos posztra (hangszerünk van). De bármilyen hangszeren játszó vagy énekelni szerető tagokat is várunk! Jelentkezés: 20-9614136 vagy a Zenekarnál személyesen.
  3. Imaóra a járványhelyzetre és a kijárási korlátozásra való tekintettel szünetel!
  4. Keresztény labdarúgással kapcsolatosan érdeklődjenek: Tamás Attilánál a 20/932-46-57-es telefonszámon.
  5. A baba-mama klubbal kapcsolatosan érdeklődjenek: Sonn-Mészáros Andreánál, a +36 30 501 1665  telefonszámon.
  6. Plébániánk jó minőségű mosó gélt, öblítőt és mosogatószert kapott, melynek adományával a Plébániát támogatja. A Szent István Templomban, az irodában, a Szent László Templomban a sekrestyében érdeklődhetnek. Kérjük, edényt hozzanak.

EGYÜTT (filmpremier) – VÁLTOZÁS!

Tisztelt Érdeklődők! Kedves Közönségünk!

Az Önkormányzat kérésére, amíg nem javul a vírushelyzet el kell halasztani a nagyobb rendezvényeket, előadásokat. Ennek értelmében a Barátság Kulturális Központ minden eseményt december végéig elhalasztott. A filmbemutatót is.

Többen jelezték, hogy a vírushelyzet lecsengésével nyugodtabban jönnének el.

Mi is úgy látjuk jónak, ha nem kockáztatunk, és a bemutatóval várunk amíg nem lesz kedvezőbb a helyzet, és akkor talán már egy teljes színháztermet tölthetünk meg.

Sajnáljuk, hogy ez most így alakult, mindenkitől elnézést kérünk, és amennyiben valaki kéri visszatérítjük a jegy árát, ha így inkább visszaadnák a jegyüket. Természetesen a meglévő jegyek érvényesek lesznek majd az új időpontra.

Tisztelettel: Kedves Patrik Gábor