Január 3. hétfő: Jézus Szent Neve

18:00:                                                                       Szent István Templom

Január 4. kedd: Köznap
08:00:                                                 Szent László Plébániatemplom

Január 5. szerda: Köznap

18:00:                                                                        Szent István Templom

Január 6. csütörtök: Urunk megjelenése, Vízkereszt, Elsőcsütörtök

18:00: +Édesanyáért és Édesapáért                         Szent István Templom

Január 7. péntek: Penyaforti Szent Rajmund áldozópap, Elsőpéntek

18:00: +Tősérné Németh Editért

A Rózsafűzértérsulat élő és +Tagjaiért         Szent István Templom

Január 8. szombat: Köznap, Emlékezzünk meg, a Százhalombattáról és környékéről „málenkij robotra” elhurcoltakról.

16:30: Görögkatolikus liturgia                 Nagyboldogasszony Kápolna

18:00: +Balogi Gézáért                           Nagyboldogasszony Kápolna

Január 9. vasárnap: Urunk megkeresztelkedése

09:00: +Tóth Győző Viktorné Máriáért               Szent István Templom

11:00: Egy Család élő és +Tagjaiért       Szent László Plébániatemplom

18:00: +Bélafalvi Imre atyáért                              Szent István Templom

Százhalombatta Római Katolikus Plébánia Értesítője

2022. január 2. Karácsony utáni II. vasárnap

Illéssy Mátyás plébános hivatali mobil telefonszáma: 06-30-991-9-991

Plébánia (lakás) telefonszáma: 06-23-788-170

E-mail: illessy.matyas.atya[kukac]gmail.com, Web: battaplebania.hu

Irodai nyitva tartás a Szent István templomban:

Hétfő, szerda, péntek: 17 –19 óráig, Iroda telefonszáma: 06-23-951-323

HIRDETÉS:

• Minden pénteken 19 órától Mátyás atya felnőtt hittant tart a hittan teremben.
  • Minden szerdán 19 órától Mátyás atya bibliaórát tart a hittan teremben.
  • 2022 tavaszán szeretnénk bérmálkozást tartani 13. évüket betöltött gyermekeknek és felnőtteknek. Kérjük jelentkezzenek az irodában vagy a sekrestyében.
  • Plébániánk jó minőségű mosó gélt, öblítőt és mosogatószert kapott. A Szent István Templomban, az irodában, a Szent László Templomban a sekrestyében érdeklődhetnek. Kérjük, edényt hozzanak.

Kedves Testvérek!

Akik 2022 évi egyházadójukat szeretnék rendezni, a szentmisék előtt és után vagy irodaidőben befizethetik a Szent István Templom irodájában. A Szent László Templomban és a Nagyboldogasszony Kápolnában a sekrestyében.  Átutalással (Számlatulajdonos: Százhalombatta Római Katolikus Plébánia, számlaszám:10700574-69118533-51100005) rendezhetik.