Június 6. hétfő: Boldogságos Szűz Mária az Egyház anyja

15:00: görögkatolikus liturgia                 Nagyboldogasszony Kápolna

18:00:                                                                Szent István Templom

Június 7. kedd: Köznap
08:00:                                                 Szent László Plébániatemplom
Június 8. szerda: Prágai Szent Ágnes szűz, Boldog Sándor István vértanú

18:00: +Édesanyáért, Édesapáért                         Szent István Templom

Június 9. csütörtök: A mi Urunk, Jézus Krisztus, az Örök Főpap

18:00:                                                                       Szent István Templom

Június 10. péntek: Köznap

08:00:  +Barátokért                                   Szent László Plébániatemplom

Június 11. szombat: Szent Barnabás apostol

16:30:  görögkatolikus liturgia ELMARAD!         Nagyboldogasszony Kápolna

18:00:                                                             Nagyboldogasszony Kápolna

Június 12. vasárnap: Szentháromság vasárnapja

09:00:                                                               Szent István Templom

10:00: Keresztelés                                            Szent István Templom

11:00:                                                        Szent László Plébániatemplom

MISEREND VÁLTOZÁS:

Tájékoztatjuk a Kedves Testvéreket, hogy

június 19-én Úrnapján 10 órakor a Szent László Plébániatemplomban, 18 órakor a Szent István Templomban lesz szentmise.

Június 26-tól vasárnapi miserend:

Szent István Templomban 11 óra és 18 óra

Szent László Plébániatemplom: 11 óra

Százhalombatta Római Katolikus Plébánia Értesítője

2022. június 5. Pünkösdvasárnap

Bódai József plébános tel: 06-30-9374811

E-mail: josephus51021[kukac]gmail.com, Web: battaplebania.hu

Irodai nyitva tartás a Szent István templomban:

Hétfő, szerda, péntek: 17 –19 óráig, Iroda telefonszáma: 06-23-951-323

Kedves Testvérek!

Azzal a kéréssel fordulok Hozzátok Úrnapja előtt, hogy segítségeteket kérjem az Úrnapja tiszteletére, a már hagyománnyá vált lombsátorok állítása ügyében.

A négy sátor feldíszítésére kérjük a hívek segítségét a régről kialakult rend szerint.

A zöld lomb begyűjtése 18-án szombaton ebéd után lenne. Találkozás 13:30-kor a Vasútállomás parkolójában lesz. Fejszét, baltát, lombvágó ollót hozzatok magatokkal.

A szállító utánfutók, gépkocsik szintén itt gyülekezzenek az előzetes megbeszélés alapján. A zöld lombok szállítását, a négy helyszínre lehetőleg igény szerint elvégezzük.

Amennyiben kérdések merülnek fel a sátrak állításával kapcsolatban keressétek Németh Istvánt a 06-20-5132305-ős telefonon.

Kérjük megértéseteket és segítségeteket.

1. Pünkösd vasárnapján

Bódai József                            Németh István

plébános                                 világi elnök

HITOKTATÓI HIRDETÉS:  Napközis Hittantábort szervezünk az általános iskolás korú gyermekek részére.

Időpontok:      2022. július 18 – 22-ig

1. július 25 – 29-ig
  2. augusztus 1 – 5-ig

Helyszín: Szent István Templom, Közösségi terem

Részvételi díj: 20 000 Ft/hét, Jelentkezési határidő: június 17.

A jelentkezési lap elérhető a hitoktatóknál vagy a templom irodájában.

Jelentkezéskor 5 000 Ft előleget kérünk.