Kedves Szülők!

Az alábbiakban igyekeztünk minden fontos információt összefoglalni a napközis hittantáborral kapcsolatban. Amennyiben bármilyen kérdés felmerül, amire nem adtunk választ, az alábbi elérhetőségek valamelyikén feltehetik a kérdéseiket:

batta.hittan@gmail.com

Strausz Kálmán: 06-70/949-6364

Strauszné Kollár Andrea: 06-70/625-9430

Korosztály:

A tábori program egésze, főként az első osztályos gyermekektől, a 8. osztályos gyermekekig terjedő korosztályt érinti.

Úti célunk:

Pilismarót

Jelentkezéssel kapcsolatos információk:

Jelentkezési határidő: 2015. június 14.

Jelentkezési lapok leadása: személyesen, vagy a templomban kihelyezett dobozba bedobva

Csatolmányok: gyermek diákigazolványának a másolata, gyermek TAJ kártyájának a másolata

Tábor díja: 12000 Ft/fő:

A tábori díjat: legkésőbb június 14-ig be kell fizetni.

A pénzbefizetéseket a hitoktatóknál lehet megtenni:

Hittanórákon

szentmisék után: 2015. május 31.

2015. június 14.

Tábori öltözet, kellékek, egyéb tudnivalók:

Kényelmes ruházat kiránduláshoz, játékhoz, kulacs, sapka, tisztálkodási szerek, állandó gyógyszerek, /pohár, tányér, kanál, kés, villa,/ → névvel ellátva, kullancs és szúnyogriasztó, napolaj, esőkabát,

Külön zenelejátszót, szórakoztató eszközöket kérjük ne hozzanak magukkal.

A tábor első napján már főtt ebédet kapnak a gyermekek, a csomagolásnál vegyék ezt figyelembe. Felajánlást szívesen fogadunk. /rágcsálnivaló, gyümölcs, innivaló… stb./

Telefonokat hozhatnak a gyermekek, de a tavalyi évhez hasonlóan össze fogjuk szedni, és a megadott időpontokban osztjuk ki nekik, amikor tudnak Önökkel beszélni. Amelyik gyermeknek nincs telefonja, vagy nem szeretné elhozni, rajtunk keresztül elérhető lesz. A telefonidő minden este 19:00-19:30-ig tart.

A tábor ideje alatt 6 felnőtt kísérő lesz a gyermekekkel.

Minden nap kapnak főtt ételt a gyermekek. Napi ötszöri étkezésben lesz részük.

A tábor ideje alatt a pilismaróti plébánián lesz a szállásunk, ahol ágyakban alszanak a gyermekek. Hálózsákot mindenkinek hoznia kell magával.

A tavalyi évhez hasonlóan készítünk fényképeket a gyermekekről, melyeket minél hamarabb igyekszünk megosztani Önökkel, a plébánia honlapján, a www.battaplebania.hu címen.

Akinek van már előző táborokból sapkája és táskája, az lehetőség szerint hozza magával.

gyülekező: 2015.06.22. 8:30-8:45 –Szent István templom

indulás: 9:00

hazajövetel: indulás Pilismarótról: 16:00

érkezés Százhalombattára (központi gyógyszertárhoz) kb. 17 óra

Téma:

Pilismarót és a Pálos rend helyi történetének a felfedezése és ezzel párhuzamosan a főangyalok létének és szerepének megismerése.

Programok (nagy vonalakban):

közösségépítő játékok