Kedves Szülők!

Az alábbiakban igyekeztünk minden fontos információt összefoglalni a napközis hittantáborral kapcsolatban. Amennyiben bármilyen kérdés felmerül, amire nem adtunk választ, az alábbi elérhetőségek valamelyikén feltehetik a kérdéseiket:

batta.hittan@gmail.com

• Strausz Kálmán: 06-70/949-6364

Úti célunk: Szob

Tábor díja: 12000 Ft/fő:

A tábori díjat: legkésőbb június 5-ig be kell fizetni.

• A pénzbefizetéseket a hitoktatóknál, vagy az irodában lehet megtenni (irodaidőben, vagy a szentmisék után, névvel ellátott, lezárt borítékban)

Tábori öltözet, kellékek, egyéb tudnivalók:

• Kényelmes ruházat kiránduláshoz, játékhoz, kulacs, sapka, tisztálkodási szerek, papucs, állandó gyógyszerek, kullancs és szúnyogriasztó, napolaj, esőkabát, túracipő, hálózsák (igény szerint kispárna)

• Külön zenelejátszót, szórakoztató eszközöket kérjük ne hozzanak magukkal.

• A tábor első napján már főtt ebédet kapnak a gyermekek, a csomagolásnál vegyék ezt figyelembe. Felajánlást szívesen fogadunk. /rágcsálnivaló, gyümölcs, innivaló… stb./

• Telefonokat hozhatnak a gyermekek, de az előző évhekhez hasonlóan össze fogjuk szedni, és a megadott időpontokban osztjuk ki nekik, amikor tudnak Önökkel beszélni. Amelyik gyermeknek nincs telefonja, vagy nem szeretné elhozni, rajtunk keresztül elérhető lesz. A telefonidő minden este 19:00-19:30-ig tart.

• A tábor ideje alatt 5 felnőtt kísérő lesz a gyermekekkel.

• Minden nap kapnak főtt ételt a gyermekek. Napi ötszöri étkezésben lesz részük.

• A tábor ideje alatt a szobi Szent László plébánián lesz a szállásunk
(Római Katolikus Plébánia, 2628 Szob, Szent László u. 1.), ahol galériás szobákban alszanak a gyermekek. Hálózsákot mindenkinek hoznia kell magával.

• A tavalyi évhez hasonlóan készítünk fényképeket a gyermekekről, melyeket minél hamarabb igyekszünk megosztani Önökkel, a plébánia honlapján. battaplebania.hu

Téma: A tábor idén egy elképzelt kutatásról szól, melyben megtaláljuk Szent Erzsébet hozományai közül a legértékesebbet: a szeretet koronáját. A kalandos eseményeken keresztül megismerkedünk Szent Erzsébet életével, valamint Gary Chapman által megfogalmazott öt szeretetnyelvvel.

Programok /nagy vonalakban/:

• közösségépítő játékok

• tábortánc

• számháború

• vetélkedők

• bátorságpróba

• tábortűz

• próbatételek

• túrázás

• kézműveskedés

Indulás: június 23-án, reggel 9 órakor a Szekeres József Konferencia központ parkolójából.

Gyülekező: reggel 8 órakor a Szent István templom közösségi termében

Érkezés: június 26-án, 17:30 órakor a Szekeres József Konferencia központ parkolójába.