Jótékonysági koncert a Kárpátalján a beregszászi járásban élő, rászoruló családok számára tüzelő-támogatás gyűjtésére. Az adományokat az Ökumenikus Segélyszervezet fogadja.
Az adományozás módozatai:
tüzelőjegy címlet: magánszemély 3000 Ft, céges adomány,
csekk
perselypénz
bankszámlaszám: 11705008-20464565 közlemény: Koncert-tüzelő Kárpátaljára
adományvonal 1353

Српска Православна Црква помаже људима у невољи, помозимо и ми!

rendezők: Magyar Ökumenikus Segélyszervezet, Musica Divina Egyesület, Szent István Kórus /Százhalombatta

időpont: 2015. szeptember 30. szerda 19:00 óra
helyszín: Százhalombatta, Szent István templom (Szent István tér)

fővédnök: Lehel László, az Ökumenikus Segélyszervezet elnöke
védnökök: Bóna Zoltán országgyűlési képviselő, Vezér Mihály polgármester

hangszerbemutató: lantcsembaló/hangszerkészítő mester: Romanek Tihamér

közreműködnek:
Szvorák Katalin – Kossuth-díjas népdalénekes
Bábel Klára – hárfaművész, Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara
Szironta Csengettyűegyüttes
Vasvári Tamás – zongoraművész, lantcsembaló
Musica Divina Énekegyüttes/ Strauszné Könözsi Vera – karnagy

A koncert után szeretetvendégség.
A programokra a belépés díjtalan.
A koncertet a Halom TV rögzíti.

1 mázsa tüzelő 1 koncertjegy árából
Az Ökumenikus Segélyszervezet 1998 óta végez szociális és fejlesztő munkát Kárpátalján a szegénység elleni küzdelem jegyében. Az elmúlt két évben, az elhúzódó háborús helyzet nyomán kialakult gazdasági válság miatt, a Segélyszervezet számos rendkívüli segélyakciót is indított a magyarok lakta járásokban. A magyarországi összefogásnak köszönhetően létminimum alatt élő egyedülálló idősek és a nehéz helyzetben lévő többgyermekes magyar családok kaphattak jelentős támogatást élelmiszer és higiéniás csomagok formájában.

Most, a tél közeledtével az Ökumenikus Segélyszervezet tüzelővel szeretné támogatni a rászoruló kárpátaljai családokat és ehhez gyűjt pénzadományokat.
Egy koncertjegy árának megfelelő 3000 forintból a Segélyszervezet beregszászi központja 1 mázsa brikettet tud beszerezni és eljuttatni a rászorulókhoz.
Segítsen Ön is, adjunk együtt meleget a nélkülöző kárpátaljai családoknak!
Varázsoljunk mosolyt minden arcra!

Támogatók:
Százhalombattai Református Gyülekezet, Százhalombattai Szerb Ortodox Gyülekezet, Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség, Keresztény Értelmiségiek Szövetsége Százhalombattai Csoportja, Plébániai Karitasz, Százhalombatta Város Önkormányzata, a koncerten közreműködő művészek, Romanek Tihamér, Halom TV, Tribik BT., Szűcs Magdolna keramikus, Borostyán Virágüzlet, Regös Ágnes, Bio-Drog-Berta Kft. stb.

Download (PDF, 256KB)

Download (PDF, 302KB)