Védjük meg a családokat! – fáklyás menettel tiltakozunk csütörtökön

csaladhalo.hu2012. 12. 18. 10:22

Fáklyás demonstráció az Ab épülete előtt

A Családháló békés sétára, demonstrációra hívja a családokat és mindazokat, akik számára fontos a család. Tiltakozzunk az ellen, hogy az Alkotmánybíróság megsemmisítette a családvédelmi sarkalatos törvény fontos részeit, így a család definícióját is.

A rövid gyertyás, fáklyás menet 2012. december 20-án (csütörtökön) délután 17.30 órakor indul az I. kerületi Batthyány térről az Alkotmánybíróság Donáti utca 35-45. számú épülete elé.

Védjük meg a családokat, védjük meg a jövőnket!

Kérjük hozzon magával gyertyát, mécsest vagy fáklyát! Az esemény pártpolitikamentes, ezért kérjük a pártszimbólumok mellőzését! Minden jószándékú ember, közösség, civil szervezet csatlakozását örömmel várjuk a csaladhalo@csaladhalo.hu címre.

 

 

A demonstráció Facebook-oldala: https://www.facebook.com/events/498217386875261/

Csatlakozzatok és hívjatok meg minél több ismerőst!

A törvény befogadó családdefiníciója, melyet az Alkotmánybíróság megsemmisített:

„A család a természetes személyek érzelmi és gazdasági közösségét megvalósító olyan kapcsolatrendszer, amelynek alapja egy férfi és egy nő házassága vagy egyenesági rokoni kapcsolat, vagy a családbafogadó gyámság. Egyenesági rokoni kapcsolat leszármazással vagy örökbefogadással jön létre.”

útjánVédjük meg a családokat! – fáklyás menettel tiltakozunk csütörtökön | családháló.hu.