Véget ért Müller bíboros mandátuma a Hittani Kongregáció élén
A Szentatya július elsején köszönetet mondott Gerhard Ludwig Müller bíborosnak munkájáért, aki befejezte ötéves mandátumát. Utóda Ladaria érsek – tájékoztat a Vatikáni Rádió.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szentatya július elsején köszönetet mondott Gerhard Ludwig Müller bíborosnak munkájáért, aki befejezte ötéves mandátumát. Utóda Ladaria érsek – tájékoztat a Vatikáni Rádió.