Röviden, hogy mi is ez az egész:egy találkozási pont, ahová bármilyen közösségből érkezve otthon érzed magad,szórakozási lehetőség társastánc, party, játékok, hangulatos teaház fiataloknak,mely különálló a maga nemében, hiszen nem csak jól érezzük magunkat, hanem segítünk másokon a véradással, és hála az OVSZ-nek, ez profi szinten kivitelezhető is lesz:

Hogy mivel is várunk Téged?jive tánctanítás, társas- és közösségitáncok, majd buli:rekord kísérlet véradássalcsocsó, puzzle, társasjátékokteaház, éééés egy hatalmas meglepetés;gyilkosos, beugró, vérszívó verseny, éjféli gyertyafényes keringő, játékokfriss szendvicsek, mennyei sütikbarátok, több száz fő, báli hangulatfotósarok, ahol örök élményedet megörökíthetedálarckészítésBelépők:17.30-ig érkező véradóknak – ingyenesKésőbb érkező véradóknak – 600 FtSegítőknek – 600 FtHázi készítésű sütivel érkezőknek – 800 FtTeljes árú – 1200 FtMire lesz még szükséged?Jelentkezz kérlek a facebook-os eseményünkön minél hamarabb,már ezzel rengeteget segítesz nekünk!Véradó Buli szervezésében Álarcos Véradó Bál néven DRESS CODE: báli öltözet álarccala véradáshoz TAJ kártyára, lakcímkártyára, személyigazolványrarengeteg jókedvrebarátaidra: egy nagy része ott lesz, na de szólj még több ismerősödnek:

útjánVéradó Buli.